Rozsáhlá inzerce, marketing

Rozsáhlá inzerce, marketing a propagace nabízené nemovitosti

Každá nemovitost je jiná. Pro úspěšný prodej je potřeba individuálně nastavit nejen cenu, prodejní text, ale i způsob propagace a rozsah inzerce. Jak propaguji a inzeruji nemovitosti svých klientů já?

1/ Inzertní portály

Podle dostupných průzkumů hledá 95 % lidí nemovitost ke koupi na internetu. Proto spolupracuji s ryze českou realitní agenturou PRORADOST.  Díky tomu Vaši nemovitost uvidí lidé na 30 největších inzertních portálech v Česku. Rozhodně ji neminou! 

2/ Sociální sítě

Sociální sítě jsou vyhledávanou platformou pro sdílení inzerátů. Zejména určitá skupina potenciálních kupců se na sociálních sítích pohybuje prakticky non stop. A dobře připravený inzerát je umí chytit za srdce.  

3/ Reklamní poutač

Také offline reklama má ve světě realit stále své místo. Správně umístěný reklamní poutač informuje o nemovitosti na prodej velké množství lidí v okolí. A ti tuhle zprávu rádi posílají dál mezi své známé. Budete se divit, jak dobře tato forma reklamy funguje!

Čím lépe budete nemovitost prezentovat, čím lépe zacílíte inzerci, tím více zájemců o koupi přijde na prohlídkový den. Takhle zvyšujete šanci, že se objeví zájemce, který nabídne ještě vyšší cenu než ostatní.  Za to Vám ručím!

Se správným nastavením inzerce a propagací Vám rád pomůžu.

Roman Julínek

Moje služby

Kontaktní formulář

Všechny pole jsou povinné.