Příprava na prodej

Víte, že 95 % lidí hledá nemovitosti na internetu?  Je to tak! Unaveně brouzdají každý den po síti a očima přejíždí stovky nabídek.  Prozradím Vám, co je zaujme natolik, že inzerát rozkliknou a budou se těšit na osobní prohlídku.

Jsou to stylové fotky a videa.  Spolupracuji s odborníky, kteří mají profi foto nemovitostí v malíčku.

Foto staging je příprava nemovitosti na focení. Aby byla fotka jako z katalogu, je potřeba dům nebo byt perfektně uklidit, schovat osobní a další přebytečné věci, které ubírají na prostoru. Pak se zaměříme na zlepšení atmosféry bytu. Jak? K tomu nám pomohou designové prvky jako závěsy, deky, polštáře, květiny, hezky prostřený stůl a samozřejmě příjemné osvětlení.

Není tohle všechno ve Vašem bytě možné, protože v něm není žádné vybavení? I pro Vás mám řešení. Jmenuje se virtual staging. To znamená, že reálnou fotku doplníme o hezké vybavení pomocí počítače. Kupující pak mají skvělou představu, jak může nemovitost vypadat po rekonstrukci nebo vybavení vhodným nábytkem.

Video prohlídky a 3D virtuální prohlídka

Video prohlídka je v podstatě reálný kamerový záznam z nemovitosti a okolí. Video můžeme doplnit hudbou a živými vstupy realitního makléře. Jaké má výhody ve srovnání s fotkami?

 • Inzerát s video prohlídkou si prohlédne 4x víc lidí než inzerát s fotkami. To znamená, že Vaše šance na rychlé nalezení správného kupce je tak mnohem vyšší.
 • Umožňuje rychlejší prodej za vyšší cenu.
 • Dokonale zachytí vzhled i atmosféru nemovitosti. Na osobní prohlídku pak přijdou jen skutečně nadšení zájemci a Vy ušetříte čas vyhrazený na osobní prohlídky.
 • Umí vyvolat emoce. To znamená, že klienti si už prostřednictvím videa k bytu vytvoří vztah. A to je zatraceně dobrý základ k úspěšnému prodeji.

Chcete to nejlepší? Pak pro Vás rád připravím 3D virtuální prohlídku. Jde o vnitřní 3D naskenování nemovitosti, které zájemcům poskytne naprosto detailní prohlídku Vaší nemovitosti online z pohodlí jejich domova.

2D a 3D půdorysy

Rozhodli jste se jít cestou fotografií? Pak doporučuji doplnit inzerát o půdorysy. V půdorysu vyznačím zdi, příčky, pozice oken, dveří, kuchyně, umístění toalety, kotle a nábytku. Proč? Získá se tak lepší představa o dispozici domu nebo bytu, který prodáváte. Prohlížející se bude schopen lépe rozhodnout, jestli nemovitost odpovídá jeho požadavkům a stojí za osobní návštěvu.  Tím zájemce šetří nejen svůj, ale i Váš čas. 

3D vizualizace

Prodáváte novostavbu? Rozestavěný rodinný dům nebo byt? V takovém případě pro Vás připravím profesionální 3D vizualizace nemovitosti, která zájemci o koupi poskytne dokonalou představu o tom, jak krásně bude nemovitost po dokončení stavby vypadat.

Home staging

Přemýšlíte, jak vylepšit byt nebo dům před prodejem? I s tím Vám pomůžu. Co můžeme udělat pro zlepšení kondice nemovitosti?

 • Vystěhování starého nábytku a vybavení
 • Nová výmalba
 • Zapůjčení a nastěhování designového nábytku
 • Oživení prostoru vkusnými dekoracemi
 • A konečně doladění atmosféry bytu nebo domu tak, aby vynikly všechny přednosti.

Ještě před pár lety byl home staging výsadou luxusních nemovitostí. Dnes službu využívá čím dál více klientů. Chcete vědět proč?

 • Čas a peníze investované do home stagingu se vyplatí.
 • Získáte podstatně více zájemců o koupi.
 • Zvýšíte prodejní cenu své nemovitosti a zrychlíte proces prodeje.

Text, který prodává

Jak rychle ulovit kupce nemovitosti?  Vytvořte inzerát, který zájemce o nemovitost opravdu nadchne! Fotky nebo video prohlídka jsou skvělý základ. Doplňte je o emocemi a informacemi nabitý text a máte vyhráno. Jak takový text vypadá?

To Vám rád předvedu! Bude dobře prodávat a věřte, že bude současně pravdivý a férový.

Roman Julínek

Moje služby

Kontaktní formulář

Všechny pole jsou povinné.